Aktuális OTDK (35.)


 


Nevezési határidők és pályamunka oldalszámok szekciók szerint:

 

Szekció

Nevezési határidő hallgatóknak

Nevezési határidő TDT-elnököknek

Min. oldalszám

Max. oldalszám

Állam- és Jogtudományi

2020. december 9. (szerda)

2020. december 14. (hétfő)

0

50

Fizika, Földtudományok és Matematika

2021. január 6. (szerda)

2021. január 11. (hétfő)

0

60

Társadalomtudományi

2021. január 6. (szerda)

2021. január 11. (hétfő)

20

60

Közgazdaságtudományi

2021. január 8. (péntek)

2021. január 12. (kedd)

0

80

Humán Tudományi

2021. január 11. (hétfő)

2021. január 14. (csütörtök)

20

45

Pedagógiai, Pszichológiai, Andragógiai és Könyvtártudományi

2021. január 11. (hétfő)

2021. január 14. (csütörtök)

20

40

Tanulás- és Tanításmódszertani - Tudástechnológiai

2021. január 11. (hétfő)

2021. január 14. (csütörtök)

0

60

Informatikatudományi

2021. január 13. (szerda)

2021. január 18. (hétfő)

0

1000

Műszaki Tudományi

2021. január 13. (szerda)

2021. január 18. (hétfő)

20

60

Művészeti és Művészettudományi

2021. január 13. (szerda)

2021. január 18. (hétfő)

0

80

Agrártudományi

2021. január 15. (péntek)

2021. január 20. (szerda)

25

50

Testnevelés- és Sporttudományi

2021. január 22. (péntek)

2021. január 27. (szerda)

0

20

Biológia

2021. január 29. (péntek)

2021. február 8. (hétfő)

0

40

Kémiai és Vegyipari

2021. január 29. (péntek)

2021. február 3. (szerda)

0

1000

Had- és Rendészettudományi

2021. február 5. (péntek)

2021. február 10. (szerda)

18

100

Orvos- és Egészségtudományi

2021. február 19. (péntek)

2021. február 26. (péntek)

-

-

 

35. OTDK központi felhívása

Szekció felhívások

 

TDT-felelősi tájékoztató az online rendszer használatához

 
 
 

A 35. Országos Tudományos Diákköri Konferencia megrendezésére az alábbi szekciókban kerül sor:

 

1. AGRÁRTUDOMÁNYI SZEKCIÓ

Helyszín: Budapest

Időpont: 2021. március 29-31.

Rendező intézmény: Állatorvostudományi Egyetem

Szakmai bizottsági elnök: Dr. Pénzes Béla egyetemi tanár

Szekció ügyvezető elnök: Dr. Rácz Bence egyetemi docens

 

2. ÁLLAM- ÉS JOGTUDOMÁNYI SZEKCIÓ

Helyszín: Debrecen

Időpont: 2021. április 12-15.

Rendező intézmény: Debreceni Egyetem Állam- és Jogtudományi Kar

Szakmai bizottsági elnök: Dr. Balogh Judit egyetemi docens

Szekció ügyvezető elnök: Dr. Szikora Veronika egyetemi tanár, dékán

 

3. BIOLÓGIA SZEKCIÓ

Helyszín: Kolozsvár

Időpont: 2021. május 3-6.

Rendező intézmény: Babeș–Bolyai Tudományegyetem Biológia és Geológia Kar

Szakmai bizottsági elnök: Dr. Padisák Judit egyetemi tanár, intézetigazgató

Szekció ügyvezető elnök: Dr. Markó Bálint egyetemi tanár, rektorhelyettes

Szekció ügyvezető társelnök: Dr. Jakab Endre egyetemi adjunktus, dékánhelyettes

 

4. FIZIKA, FÖLDTUDOMÁNYOK ÉS MATEMATIKA SZEKCIÓ

Helyszín: Szeged

Időpont: 2021. április 6-9.

Rendező intézmény: Szegedi Tudományegyetem Természettudományi és Informatikai Kar

Szakmai bizottsági elnök: Dr. Horváth Ákos egyetemi docens

Szekció ügyvezető elnök: Dr. Mucsi László egyetemi docens, dékán

 

5. HAD- ÉS RENDÉSZETTUDOMÁNYI SZEKCIÓ

Helyszín: Budapest

Időpont: 2021. április 19-23.

Rendező intézmények: Nemzeti Közszolgálati Egyetem Hadtudományi és Honvédtisztképző Kar

Szakmai bizottsági elnök: Dr. Padányi József egyetemi tanár, mk. vezérőrnagy, rektorhelyettes

Szekció ügyvezető elnök: Dr. Krajnc Zoltán ezredes, egyetemi tanár, tudományos dékánhelyettes

 

6. HUMÁN TUDOMÁNYI SZEKCIÓ

Helyszín: Miskolc

Időpont: 2021. április 14-16.

Rendező intézmény: Miskolci Egyetem Bölcsészettudományi Kar

Szakmai bizottsági elnök: Dr. Borsodi Csaba egyetemi docens

Szekció ügyvezető elnök: Dr. Tasi Réka egyetemi docens

 

7. INFORMATIKATUDOMÁNYI SZEKCIÓ

Helyszín: Budapest

Időpont: 2021. március 30. – április 1.

Rendező intézmény: Eötvös Loránd Tudományegyetem Informatikai Kar

Szakmai bizottsági elnök: Dr. Kozsik Tamás egyetemi docens, tudományos és innovációs dékánhelyettes

Szekció ügyvezető elnök: Dr. Tóth Melinda egyetemi docens

Szekció ügyvezető társelnök: Dr. Horváth Zoltán egyetemi tanár, dékán

 

8. KÉMIAI ÉS VEGYIPARI SZEKCIÓ

Helyszín: Budapest

Időpont: 2021. május 17-19.

Rendező intézmény: Eötvös Loránd Tudományegyetem Természettudományi Kar

Szakmai bizottsági elnök: Skodáné Dr. Földes Rita egyetemi tanár, intézeti tanszékvezető

Szekció ügyvezető elnök: Dr. Császár Attila egyetemi tanár, a Kémia Doktori Iskola vezetője

Szekció ügyvezető társelnök: Dr. Szalai István egyetemi tanár, intézetigazgató

 

9. KÖZGAZDASÁGTUDOMÁNYI SZEKCIÓ

Helyszín: Sopron

Időpont: 2021. április 22-24.

Rendező intézmény: Soproni Egyetem Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Kar

Szakmai bizottsági elnök: Dr. Takácsné Dr. György Katalin egyetemi tanár

Szekció ügyvezető elnök: Dr. Czeglédy Tamás egyetemi docens, dékán

Szekció ügyvezető társelnök: Dr. Koloszár László egyetemi docens, tudományos és kutatási dékánhelyettes

Szekció ügyvezető társelnök: Dr. Hoschek Mónika egyetemi docens, oktatási dékánhelyettes

 

10. MŰSZAKI TUDOMÁNYI SZEKCIÓ

Helyszín: Győr

Időpont: 2021. április 22-24.

Rendező intézmény: Széchenyi István Egyetem Audi Hungaria Járműmérnöki Kar

Gépészmérnöki, Informatikai és Villamosmérnöki Kar

Építész-, Építő- és Közlekedésmérnöki Kar

Szakmai bizottsági elnök: Dr. Palotás Árpád Bence tszv. egyetemi tanár, intézetigazgató, dékán

Szekció ügyvezető elnök: Dr. Kuczmann Miklós egyetemi tanár, dékán

Szekció ügyvezető társelnök: Dr. Hanula Barna egyetemi docens, dékán

Szekció ügyvezető társelnök: Dr. Horváth Balázs egyetemi docens, dékán

 

11. MŰVÉSZETI ÉS MŰVÉSZETTUDOMÁNYI SZEKCIÓ

Helyszín: Budapest

Időpont: 2021. április 8-10.

Rendező intézmények: Budapesti Metropolitan Egyetem Művészeti és Kreatívipari Kar

Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar

Magyar Képzőművészeti Egyetem

Szakmai bizottsági elnök: Droppa Judit DLA egyetemi tanár

Szekció ügyvezető elnök: Csizmadi Péter DLA tszv. egyetemi docens, dékán

Szekció ügyvezető társelnök: Dr. Bodnár Gábor egyetemi tanár, intézetigazgató

Szekció ügyvezető társelnök: Gaál József egyetemi docens

 

12. ORVOS- ÉS EGÉSZSÉGTUDOMÁNYI SZEKCIÓ

Helyszín: Szeged

Időpont: 2021. április 6-9.

Rendező intézmény: Szegedi Tudományegyetem Egyetem Általános Orvostudományi Kar

Szakmai bizottsági elnök: Dr. Mátyus László tszv. egyetemi tanár, dékán

Szekció ügyvezető elnök: Dr. Rakonczay Zoltán egyetemi tanár

Szekció ügyvezető társelnök: Dr. Peták Ferenc egyetemi tanár

Szekció ügyvezető társelnök: Dr. Nagy-Grócz Gábor főiskolai docens

 

13. PEDAGÓGIAI, PSZICHOLÓGIAI, ANDRAGÓGIAI ÉS KÖNYVTÁRTUDOMÁNYI SZEKCIÓ

Helyszín: Nyíregyháza

Időpont: 2021. április 20-22.

Rendező intézmény: Nyíregyházi Egyetem

Szakmai bizottsági elnök: Dr. Gáspár Mihály főiskolai tanár

Szekció ügyvezető elnök: Vassné Dr. Figula Erika főiskolai tanár, rektor

Szekció ügyvezető társelnök: Dr. Márton Sára főiskolai tanár

 

14. TANULÁS- ÉS TANÍTÁSMÓDSZERTANI – TUDÁSTECHNOLÓGIAI SZEKCIÓ

Helyszín: Nyíregyháza

Időpont: 2021. április 20-22.

Rendező intézmény: Nyíregyházi Egyetem

Szakmai bizottsági elnök: Dr. Kaposi József egyetemi docens

Szekció ügyvezető elnök: Dr. Minya Károly főiskolai tanár, oktatási rektorhelyettes

Szekció ügyvezető társelnök: Kissné Dr. Rusvai Julianna főiskolai tanár

 

15. TÁRSADALOMTUDOMÁNYI SZEKCIÓ

Helyszín: Budapest

Időpont: 2021. április 14-16.

Rendező intézmény: Budapesti Metropolitan Egyetem

Szakmai bizottsági elnök: Dr. Orosz Éva egyetemi tanár

Szekció ügyvezető elnök: Dr. Murai András egyetemi docens, intézetvezető

 

16. TESTNEVELÉS- ÉS SPORTTUDOMÁNYI SZEKCIÓ

Helyszín: Szeged

Időpont: 2021. április 7-9.

Rendező intézmény: Szegedi Tudományegyetem Juhász Gyula Pedagógusképző Kar

Szakmai bizottsági elnök: Dr. Tihanyi József egyetemi tanár

Szekció ügyvezető elnök: Dr. Győri Ferenc főiskolai docens, intézetvezető

Szekció ügyvezető társelnök: Hajdúné Dr. Petrovszki Zita tszv. főiskolai docens