A XXIX. ORSZÁGOS TUDOMÁNYOS DIÁKKÖRI KONFERENCIA RENDEZŐI
___________________________________________________________________________________________
1. AGRÁRTUDOMÁNYI SZEKCIÓ
2009. április 6–8.
Rendező intézmény: Szent István Egyetem Mezőgazdaság- és Környezettudományi Kar, Gödöllő
Ügyvezető elnök: Dr. Dimény Judit egyetemi tanár, intézetigazgató
Ügyvezető titkár: Bodnár Ákos egyetemi tanársegéd
Hallgatói képviselő: Jung Ivett doktorandusz
Szakmai bizottsági elnök: Dr. Pénzes Béla egyetemi docens (BCE KRTK)
2. ÁLLAM- ÉS JOGTUDOMÁNYI SZEKCIÓ
2009. április 6–8.
Rendező intézmény: Eötvös Loránd Tudományegyetem Állam- és Jogtudományi Kar, Budapest
Ügyvezető elnök: Dr. Király Miklós tszv. egyetemi tanár, dékán
Társelnök: Dr. Papp Imre egyetemi adjunktus
Ügyvezető titkár: Dr. Erdős István egyetemi tanársegéd
Hallgatói képviselő: Podoletz Léna egyetemi hallgató
Szakmai bizottsági elnök: Dr. Máthé Gábor egyetemi tanár, dékán (KRE ÁJK)
3. BIOLÓGIA SZEKCIÓ
2009. április 8-10.
Rendező intézmény: Pannon Egyetem Mérnöki Kar, Veszprém
Ügyvezető elnök: Dr. Padisák Judit egyetemi tanár, intézetigazgató
Ügyvezető titkár: Dr. Liker András egyetemi docens
Hallgatói képviselő: Kovács Kata doktorandusz
Szakmai bizottsági elnök: Dr. Varga Zoltán tszv. egyetemi tanár (DE TTK)
4. FIZIKA, FÖLDTUDOMÁNYOK ÉS MATEMATIKA SZEKCIÓ
2009. április 7-9.
Rendező intézmény: Nyugat-magyarországi Egyetem Természettudományi és Műszaki Kar, Szombathely
Ügyvezető elnök: Dr. Veress Márton tszv. egyetemi tanár, dékán
Ügyvezető titkár: Dr. Puskás János főiskolai tanár
Hallgatói képviselő: Kéri Péter főiskolai hallgató
Szakmai bizottsági elnök: Dr. Weiszburg Tamás egyetemi docens (ELTE TTK)
5. HAD- ÉS RENDÉSZETTUDOMÁNYI SZEKCIÓ
2009. április 15–16.
Rendező intézmény: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem Bolyai János Katonai Műszaki Kar, Budapest
Ügyvezető elnök: Dr. Ványa László okleveles mérnök alezredes, tszv. egyetemi docens
Ügyvezető titkár: Dr. Vass Sándor nyugállományú alezredes, egyetemi docens
Hallgatói képviselő: Tóth Kata egyetemi hallgató
Szakmai bizottsági elnök: Dr. Harai Dénes ezredes, főigazgató (ZMNE KHK)
6. HUMÁN TUDOMÁNYI SZEKCIÓ
2009. április 16–18.
Rendező intézmény: Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar, Szeged
Ügyvezető elnök: Dr. Anderle Ádám egyetemi tanár
Ügyvezető titkár: Dr. Vajda Zoltán egyetemi docens, dékánhelyettes
Hallgatói képviselő: Polgár Zsuzsanna egyetemi hallgató
Szakmai bizottsági elnök: Dr. Borsodi Csaba tszv. egyetemi docens, intézetigazgató, dékánhelyettes (ELTE BTK)
7. INFORMATIKA TUDOMÁNYI SZEKCIÓ
2009. április 8–10.
Rendező intézmény: Debreceni Egyetem Informatikai Kar, Debrecen
Ügyvezető elnök: Dr. Pethő Attila egyetemi tanár, dékán
Ügyvezető titkár: Dr. Végh János egyetemi tanár
Hallgatói képviselő: Nagy Brigitta egyetemi hallgató
Szakmai bizottsági elnök: Dr. Pataricza András egyetemi tanár (BME VIK)
8. KÉMIAI ÉS VEGYIPARI SZEKCIÓ
2009. április 6–8.
Rendező intézmény: Debreceni Egyetem Természettudományi és Technológiai Kar, Debrecen
Ügyvezető elnök: Dr. Zsuga Miklós egyetemi tanár
Ügyvezető titkár: Dr. Kathó Ágnes tudományos főmunkatárs
Hallgatói képviselő: Kalmár József egyetemi hallgató
Szakmai bizottsági elnök: Dr. Kiss Tamás tszv. egyetemi tanár (SZTE TTIK)
9. KÖZGAZDASÁGTUDOMÁNYI SZEKCIÓ
2009. április 6–8.
Rendező intézmény: Debreceni Egyetem Agrárgazdasági és Vidékfejlesztési Kar
Közgazdaságtudományi Kar, Debrecen
Ügyvezető elnök: Dr. Láng Eszter tszv. egyetemi docens
Ügyvezető titkár: Dr. Tikász Ildikó Edit egyetemi adjunktus
Hallgatói képviselő: Szilágyi Ágnes egyetemi hallgató
Szakmai bizottsági elnök: Dr. Bakacsi Gyula egyetemi docens (BCE GTK)
10. MŰSZAKI TUDOMÁNYI SZEKCIÓ
2009. április 14–16.
Rendező intézmény: Miskolci Egyetem, Miskolc
Ügyvezető elnök: Dr. Roósz András egyetemi tanár, intézetigazgató
Ügyvezető titkár: Dr. Barkóczy Péter egyetemi adjunktus
Hallgatói képviselő: Szűcs Renáta egyetemi hallgató
Szakmai bizottsági elnök: Dr. Kulcsár Béla tszv. egyetemi tanár, dékán (BME KSK)
11. MŰVÉSZETI ÉS MŰVÉSZETTUDOMÁNYI SZEKCIÓ
2009. április 23–25.
Rendező intézmény: Magyar Képzőművészeti Egyetem, Budapest
Ügyvezető elnök: Nagy Gábor DLA egyetemi docens
Ügyvezető titkár: Eszik Alajos DLA egyetemi adjunktus
Hallgatói képviselő: Aranyi Flóra egyetemi hallgató
Szakmai bizottsági elnök: Droppa Judit DLA egyetemi tanár (MOME)
12. ORVOS- ÉS EGÉSZSÉGTUDOMÁNYI SZEKCIÓ
2009. április 6–8.
Rendező intézmény: Pécsi Tudományegyetem Általános Orvostudományi Kar, Pécs
Ügyvezető elnök: Dr. ifj. Kellermayer Miklós egyetemi docens
Társelnök: Hock Márta főiskolai adjunktus (PTE ETK)
Ügyvezető titkár: Dr. Balogh András doktorandusz
Szakmai bizottsági elnök: Dr. Balogh Péter egyetemi docens (PTE ÁOK)
13. PEDAGÓGIAI, PSZICHOLÓGIAI, KÖZMŰVELŐDÉSI ÉS KÖNYVTÁRTUDOMÁNYI SZEKCIÓ
2009. április 6–8.
Rendező intézmény: Pécsi Tudományegyetem Felnőttképzési és Emberi Erőforrás Fejlesztési Kar, Pécs
Ügyvezető elnök: Dr. Koltai Dénes tszv. egyetemi tanár, dékán
Ügyvezető titkár: Dr. Kocsis Mihály egyetemi docens
Hallgatói képviselő: Mazzag Éva doktorandusz
Szakmai bizottsági elnök: Dr. Gáspár Mihály főiskolai tanár, intézetigazgató (NYME MNSK)
14. TANTÁRGYPEDAGÓGIAI ÉS OKTATÁSTECHNOLÓGIAI SZEKCIÓ
2009. április 8-10.
Rendező intézmény: Nyugat-magyarországi Egyetem Természettudományi és Műszaki Kar, Szombathely
Ügyvezető elnök: Dr. Balogh Imre főiskolai tanár, intézetigazgató
Ügyvezető titkár: Holecz Anita főiskolai adjunktus (NYME MNSK)
Hallgatói képviselő: Szalay Veronika főiskolai hallgató (NYME MNSK)
Szakmai bizottsági elnök: Dr. Poór Zoltán egyetemi docens (PE BTK)
15. TÁRSADALOMTUDOMÁNYI SZEKCIÓ
2009. április 16–18.
Rendező intézmény: Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gazdaság- és Társadalomtudományi Kar, Budapest
Ügyvezető elnök: Dr. S. Nagy Katalin tszv. egyetemi tanár, intézetigazgató
Ügyvezető titkár: Szabó Levente egyetemi tanársegéd
Hallgatói képviselő: Bokor Katalin egyetemi hallgató
Szakmai bizottsági elnök: Dr. Feleky Gábor tszv. egyetemi docens, intézetvezető (SZTE BTK)
16. TESTNEVELÉS- ÉS SPORTTUDOMÁNYI SZEKCIÓ
2009. április 16–18.
Rendező intézmény: Nyugat-Magyarországi Egyetem Benedek Elek Pedagógiai Kar, Sopron
Ügyvezető elnök: Bucsy Gellértné dr. főiskolai tanár, intézetigazgató
Ügyvezető titkár: Gödéné dr. Török Ildikó főiskolai docens
Hallgatói képviselő: Kozák Csaba egyetemi hallgató
Szakmai bizottsági elnök: Dr. Tihanyi József tszv. egyetemi tanár, dékán (SE TSK)