A XXVIII. Országos Tudományos Diákköri Konferencia rendezői
1. AGRÁRTUDOMÁNYI SZEKCIÓ
Helyszín: Debrecen
Időpont: 2007. április 16–18.
Rendező intézmény: Debreceni Egyetem Agrártudományi Centrum
Mezőgazdaságtudományi Kar
Agrárgazdasági- és Vidékfejlesztési Kar
4015 Debrecen, Böszörményi út 138.
Szakmai bizottsági elnök: Dr. Pénzes Béla egyetemi docens, kari TDT elnök
(BCE KERTK)
Szekció ügyvezető elnök: Dr. Jávor András egyetemi tanár
2. ÁLLAM- ÉS JOGTUDOMÁNYI SZEKCIÓ
Helyszín: Balatonszárszó
Időpont: 2007. április 24–26.
Rendező intézmény: Károli Gáspár Református Egyetem
Állam- és Jogtudományi Kar
1042 Budapest, Viola u. 2–4.
Szakmai bizottsági- és
Szekció ügyvezető elnök: Dr. Máthé Gábor egyetemi docens, dékán
3. BIOLÓGIA SZEKCIÓ
Helyszín: Debrecen
Időpont: 2007. április 4–6.
Rendező intézmény: Debreceni Egyetem
Természettudományi Kar
4010 Debrecen , Egyetem tér 1.
Szakmai bizottsági elnök: Dr. Varga Zoltán tszv. egyetemi tanár (DE TTK)
Szekció ügyvezető elnök: Dr. Mészáros Ilona egyetemi docens, kari TDT elnök
4. FIZIKA, FÖLDTUDOMÁNYOK ÉS MATEMATIKA SZEKCIÓ
Helyszín: Szeged
Időpont: 2007. április 4–6.
Rendező intézmény: Szegedi Tudományegyetem
Természettudományi Kar
6720 Szeged, Aradi vértanúk tere 1.
Szakmai bizottsági elnök: Dr. Weiszburg Tamás tudományos főmunkatárs (ELTE TTK)
Szekció ügyvezető elnök: Dr. Mezősi Gábor tszv. egyetemi tanár
5. HADTUDOMÁNYI SZEKCIÓ
Helyszín: Budapest
Időpont: 2007. április 18–19.
Rendező intézmény: Zrínyi Miklós Nemzetvédelmi Egyetem
Kossuth Lajos Hadtudományi Kar
1101 Budapest, Hungária krt. 9–11.
Szakmai bizottsági elnök: Dr. Szendy István ezredes, egyetemi tanár, oktatási dékánhelyettes (ZMNE HTK)
Szekció ügyvezető elnök: Dr. Lükő Dénes okl. mk. alezredes, tszv. egyetemi docens, tudományos dékánhelyettes
6. HUMÁN TUDOMÁNYI SZEKCIÓ
Helyszín: Székesfehérvár
Időpont: 2007. április 2–4.
Rendező intézmény: Kodolányi János Főiskola
8000 Székesfehérvár, Fürdő u. 1.
Szakmai bizottsági elnök: Dr. Kabdebó Lóránt egyetemi tanár (ME BTK)
Szekció ügyvezető elnök: Hervainé dr. Szabó Gyöngyvér tszv. főiskolai tanár,
tudományos főigazgató-helyettes
7. INFORMATIKA TUDOMÁNYI SZEKCIÓ
Helyszín: Miskolc
Időpont: 2007. április 25–27.
Rendező intézmény: Miskolci Egyetem
Gépészmérnöki Kar
Informatika Intézet
3515 Miskolc, Egyetemváros
Szakmai bizottsági elnök: Dr. Selényi Endre egyetemi tanár (BME VIK)
Szekció ügyvezető elnök: Dr. Tóth Tibor tszv. egyetemi tanár, intézeti igazgató
8. KÉMIAI ÉS VEGYIPARI SZEKCIÓ
Helyszín: Szeged
Időpont: 2007. április 2–4.
Rendező intézmény: Szegedi Tudományegyetem
Természettudományi Kar
6720 Szeged, Aradi vértanúk tere 1.
Szakmai bizottsági elnök: Dr. Kalaus György egyetemi tanár (BME VEK)
Szekció ügyvezető elnök: Dr. Dékány Imre akadémikus, tszv. egyetemi tanár, rektorhelyettes
9. KÖZGAZDASÁGTUDOMÁNYI SZEKCIÓ
Helyszín: Miskolc
Időpont: 2007. április 25–27.
Rendező intézmény: Miskolci Egyetem
Gazdaságtudományi Kar
3515 Miskolc, Egyetemváros
Szakmai bizottsági elnök: Dr. Bakacsi Gyula egyetemi docens (BCE KTK)
Szekció ügyvezető elnök: Dr. Szintay István intézetigazgató egyetemi tanár, dékán
10. MŰSZAKI TUDOMÁNYI SZEKCIÓ
Helyszín: Győr
Időpont: 2007. április 2–4.
Rendező intézmény: Széchenyi István Egyetem
Műszaki Tudományi Kar
9026 Győr, Egyetem tér 1.
Szakmai bizottsági elnök: Dr. Kulcsár Béla tszv. egyetemi tanár, dékán (BME KMK)
Szekció ügyvezető elnök: Dr. Koren Csaba tszv. egyetemi tanár, oktatási és tudományos rektorhelyettes
11. MŰVÉSZETI ÉS MŰVÉSZETTUDOMÁNYI SZEKCIÓ
Helyszín: Pécs
Időpont: 2007. április
Rendező intézmény: Pécsi Tudományegyetem
Művészeti Kar
7624 Pécs, Damjanich u. 30.
Szakmai bizottsági elnök: Droppa Judit DLA egyetemi tanár, rektor (MIE)
Szekció ügyvezető elnök: Somody Péter DLA egyetemi docens
12. ORVOSTUDOMÁNYI SZEKCIÓ
Helyszín: Budapest
Időpont: 2007. április 3–5.
Rendező intézmény: Semmelweis Egyetem
Általános Orvostudományi Kar
1085 Budapest, Üllői út 26.
Szakmai bizottsági- és
Szekció ügyvezető elnök: Dr. Csermely Péter egyetemi tanár
13. PEDAGÓGIAI, PSZICHOLÓGIAI, KÖZMŰVELŐDÉSI ÉS KÖNYVTÁRTUDOMÁNYI SZEKCIÓ
Helyszín: Piliscsaba
Időpont: 2007. április 2–4.
Rendező intézmény: Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Bölcsészettudományi Kar
2087 Piliscsaba, Egyetem u 1.
Szakmai bizottsági elnök: Dr. Kékes Szabó Mihály egyetemi docens (SZTE BTK)
Szekció ügyvezető elnök: Dr. Nábrády Mária egyetemi docens
14. TANTÁRGYPEDAGÓGIAI ÉS OKTATÁSTECHNOLÓGIAI SZEKCIÓ
Helyszín: Debrecen
Időpont: 2007. április 2–4.
Rendező intézmény: Debreceni Egyetem
Tudományegyetemi Karok
4032 Debrecen, Egyetem tér 1.
Szakmai bizottsági elnök: Dr. Poór Zoltán egyetemi docens (VE TK)
Szekció ügyvezető elnök: Dr. Gaál István egyetemi tanár
15. TÁRSADALOMTUDOMÁNYI SZEKCIÓ
Helyszín: Pécs
Időpont: 2007. április 12–14.
Rendező intézmény: Pécsi Tudományegyetem
Bölcsészettudományi Kar
7624 Pécs, Ifjúság útja 6.
Szakmai bizottsági elnök: Dr. Szilágyi Erzsébet főiskolai tanár (KJF)
Szekció ügyvezető elnök: Dr. Schadt Mária tszv. egyetemi docens
16. TESTNEVELÉS- ÉS SPORTTUDOMÁNYI SZEKCIÓ
Helyszín: Eger
Időpont: 2007. április 11–12.
Rendező intézmény: Eszterházy Károly Főiskola
3300 Eger, Eszterházy tér 1.
Szakmai bizottsági elnök: Dr. Rigler Endre tszv. egyetemi tanár, intézetigazgató (SE TSK)
Szekció ügyvezető elnök: Kristonné dr. Bakos Magdolna tszv. főiskolai tanár