Szervezet

Humán Tudományi Szakmai Bizottság

 

A Humán Tudományi Szakmai Bizottság feladata a bölcsészettudományok területén működő tudományos diákkörök tevékenységének összehangolása, szakmai irányítása.

 

A Humán Tudományi Szakmai Bizottság vezetése:

 

 

Elnök:

Borsodi Csaba nyugalmazott egyetemi docens, az ELTE volt dékánja

Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar

E-mail cím: borsodi.csaba@btk.elte.hu

 

Elnökhelyettes:

Fedeles Tamás egyetemi tanár

Pécsi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar

E-mail cím: fedeles.tamas@pte.hu

 

Elnökhelyettes:

Hansági Ágnes egyetemi docens

Szegedi Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar

E-mail cím: hansagiagnes@hung.u-szeged.hu

 

Elnökhelyettes:

Pete László tszv. egyetemi docens

Debreceni Egyetem Bölcsészettudományi Kar

E-mail cím: pete.laszlo@arts.unideb.hu


Titkár:

Melkovics Tamás egyetemi adjunktus

Eötvös Loránd Tudományegyetem Bölcsészettudományi Kar

E-mail cím: melkovics.tamas@btk.elte.hu

 

A 35. OTDK Ügyvezetése:


Ügyvezető elnök:

Tasi Réka egyetemi docens

Miskolci Egyetem Bölcsészettudományi Kar, Magyar Irodalomtudományi Tanszék

E-mail cím: tasi.reka@uni-miskolc.hu

 

Ügyvezető titkár:

Rada János egyetemi tanársegéd

Miskolci Egyetem Bölcsészettudományi Kar, Új- és Jelenkor-történeti és Hadtörténeti Tanszék

E-mail cím: rada.janos@uni-miskolc.hu

 

Hallgatói képviselő:

Kőrösi Ferenc egyetemi hallgató

Miskolci Egyetem Bölcsészettudományi Kar

E-mail cím: kferenc1998@hotmail.com

 

Helyettes hallgatói képviselő:

Elek Zsófia egyetemi hallgató

Miskolci Egyetem Bölcsészettudományi Kar

E-mail cím: elek.zsofi1999@gmail.com

 

A Humán Tudományi Szakmai Bizottság tagjai:

 

Név

Intézmény

E-mail

Adorjáni Zsolt

PSAT (PPKE)

adorjanizs@gmail.com

Bárczi Zsófia

Konstantin Filozófus Egyetem, Nyitra

barczizs@gmail.com

Bognár Anna

DOSz ItO

bognarannus@gmail.com

Böhm Gábor

PTE

bohm.gabor@pte.hu

Fabiny Tibor

KRE

fabiny.tibor@kre.hu

Fazekas Csaba

ME

fazekas@uni-miskolc.hu

Gábor Csilla

Babeş-Bolyai, Kolozsvár

gaabor.csilla@gmail.com

Glavanovits Andrea

KJF

glavandi@kodolanyi.hu

Holecz Anita

NyME

hanita@mnsk.nyme.hu

Horváth Nóra

SzE (Győr)

horvath.nora@sze.hu

János Szabolcs

Partiumi Keresztény Egyetem, Nagyvárad

janosszabolcs@gmail.com

J. Újváry Zsuzsanna

PPKE

zsujvary@gmail.com

Kovács Gábor

Pannon Egyetem

kovacs.gabor@mftk.uni-pannon.hu

Maior Enikő

Partiumi Keresztény Egyetem, Nagyvárad

enikomaior@yahoo.com

Manhercz Orsolya

ELTE

manhercz.orsolya@btk.elte.hu

Nagy Balázs

ELTE

nagybal@elte.hu

Novák Anikó

Újvidéki Egyetem, Újvidék

uneco84@gmail.com

Palatinus David Levente

Rózsahegyi Katolikus Egyetem, Rózsahegy

david.palatinus@ku.sk

Prohászka-Rád Boróka

Sapientia EMTE, Csíkszereda

boroprohaszka@yahoo.com

Pusztai Gabriella, az OTDT alelnöke

DE

pusztai.gabriella@arts.unideb.hu

Reichmann Angelika

EKE

reichmanna@gmail.com

Rüsz-Fogarasi Enikő

Babeş-Bolyai, Kolozsvár

enikorf@gmail.com

Tukacs Tamás

NyE

tukacst@yahoo.com

Uhrman Iván

ORZsE

uhivan61@gmail.com

Vajda Zoltán

SzTE

vajda@lit.u-szeged.hu

Váradi Natália

II. Rákóczi Ferenc K. M. Főiskola, Beregszász

lia@kmf.uz.ua

 

 

A Humán Tudományi Szakmai Bizottság Szervezeti és Működési Szabályzata:

Szervezeti és Működési Szabályzat