Szervezet

Közgazdaságtudományi Szakmai Bizottság

A Közgazdaságtudományi Szakmai Bizottság feladata a közgazdaságtudományi területen működő tudományos diákkörök tevékenységének összehangolása, szakmai irányítása.

 

A Közgazdaságtudományi Szakmai Bizottság vezetése:

Elnök:

Dr. Takácsné Dr. György Katalin egyetemi tanár

Óbudai Egyetem Keleti Károly Gazdasági Kar

E-mail cím: takacsnegyorgy.katalin@kgk.uni-obuda.hu

 

Elnökhelyettes:

Dr. Antalík Imre egyetemi docens

Selye János Egyetem Gazdaságtudományi és Informatikai Kar

E-mail cím: antaliki@ujs.sk

 

Elnökhelyettes:

Dr. Dajnoki Krisztina tszv. egyetemi tanár

Debreceni Egyetem Gazdaságtudományi Kar

E-mail cím: dajnoki.krisztina@econ.unideb.hu

 

Elnökhelyettes:

Dr. Koloszár László egyetemi docens

Soproni Egyetem Lámfalussy Sándor Közgazdaságtudományi Kar

E-mail cím: koloszar.laszlo@uni-sopron.hu

 

Elnökhelyettes:

Dr. Wimmer Ágnes egyetemi tanár

Budapesti Corvinus Egyetem Operáció és Döntés Intézet

E-mail cím: agnes.wimmer@uni-corvinus.hu

 

Tiszteletbeli elnök:

Dr. Bakacsi Gyula egyetemi tanár

Budapesti Gazdasági Egyetem Pénzügyi és Számviteli Kar

E-mail cím: bakacsi.gyula@uni-bge.hu

 

Titkár:

Dr. Rácz-Putzer Petra egyetemi adjunktus

Pécsi Tudományegyetem Közgazdaságtudományi Kar

E-mail cím: putzerp@ktk.pte.hu

 

A Közgazdaságtudományi Szakmai Bizottság tagjai:

TDT-elnökök, -titkárok, TDK-felelősök - az intézményi TDK beosztásokért kattintson ide

 

SZB tag neve TDK-tisztség e-mail cím intézmény
Dr.  Andó Éva kari TDT-elnök dekanihivatal.geszk@kre.hu KRE-GESzK
Dr. Babos Krisztina kari TDT-elnök  babos.krisztina@uni-bge.hu BGE-KVIK
Prof. Dr. Bacsó Róbert intézményi TDT-felelős bacho.robert@gmail.com UA IIRFKMF
Badics Milán Csaba tudományterületi TDT-titkár milancsaba.badics@uni-corvinus.hu BCE (Gazdálkodás tudományterület)
Dr. Bakó Barna tudományterületi TDT-titkár barna.bako@uni-corvinus.hu BCE (Közgazdaság tudományterület)
Barabásné dr. Kárpáti Dóra TDK-elnök karpati.dora@nye.hu NYE
Dr.  Bedzsula Bálint  kari TDT-elnök bedzsula@gtk.elte.hu ELTE GTK
Dr. Belyó Pál TDT-elnök belyo.pal@edutus.hu EDUTUS
Prof. Dr. habil. Bencsik Andrea kari TDT-elnök bencsik.andrea@gtk.uni-pannon.hu PE GTK
Dr. Boros József kari TDT-alelnök boros.jozsef@econ.unideb.hu DE GTK
Czeglédi Tímea kari TDT-titkár czegledi.timea@nje.hu NJE GK
Dr. habil.  Csiszárik-Kocsir Ágnes  TDK-elnök kocsir.agnes@kgk.uni-obuda.hu OE KGK
Dr. Dániel Zoltán András kari TDT-titkár daniel.zoltan@gtk.uni-pannon.hu PE GTK
Dr. Endrődi-Kovács Viktória tudományterületi TDT-titkár viktoria.kovacs3@uni-corvinus.hu BCE (Társadalom tudományterület)
Faragóné Lepp Katalin kari TDT-titkár faragonelepp.katalin@uni-bge.hu  BGE PSZK
Prof. Dr. Fogarasi József egyetemi tanár fogarasi@partium.ro RO PKE
Dr. Gondos Borbála TDT-titkár gondos.borbala@edutus.hu EDUTUS
Dr. Gyenge Balázs Szakbizottsági tag gyenge.balazs@wsuf.hu WSUF
Dr. Györfy Lehel-Zoltán kari TDT-felelős lehel.gyorfy@econ.ubbcluj.ro  RO BBTE
Dr. György Ottilia   gyorgyottilia@uni.sapientia.ro RO EMTE CSK
Hartvig Áron helyettes PSAT képviselő aron.hartvig@stud.uni-corvinus.hu  PSAT
Havay Dóra Hanna   havay.dora@nye.hu NYE
Dr. Homolya Dániel intézményi TDK Bizottság tagja homolya.daniel@unithe.hu  THE
Hukné Dr. Kiss Szilvia kari TDT-titkár kiss.szilvia@uni-bge.hu BGE KKK
Dr. Ilyésné dr. Molnár Emese a Közgazdaságtudományi SZB tiszteletbeli tagja ilyesne.molnar.emese@gtk.bme.hu  tiszteletbeli tag
Dr. Iványi Tamás kari TDT-titkár ivanyi.tamas@gtk.bme.hu BME GTK
Dr. Jeney László tudományterületi TDT-elnök laszlo.jeney@uni-corvinus.hu BCE (Társadalom tudományterület)
Dr. Keller Veronika kari TDT-társelnök kellerv@sze.hu SZE KGK
Dr. Kerekes Kinga kari TDT felelős helyettes kinga.kerekes@econ.ubbcluj.ro RO BBTE
Dr. Koloszár László kari TDT-elnök koloszar.laszlo@uni-sopron.hu SOE LKK
Dr. Konczosné Prof. Dr. Szombathelyi Márta intézményi TDT-elnök, a Közgazdaságtudományi SZB tiszteletbeli tagja kszm@sze.hu tiszteletbeli tag
Prof. Dr. Kósi Kálmán a Közgazdaságtudományi SZB tiszteletbeli tagja kosik@eik.bme.hu; kosi.kalman@gtk.bme.hu tiszteletbeli tag
Dr. Kovács Áron intézeti TDK-felelős mail@uni-milton.hu  MILTON
Dr. Kozma Tímea  kari TDT-elnök kozma.timea@uni-bge.hu BGE PSZK
Dr. Kulcsár Edina egyetemi adjunktus kulcsar.edina@partium.ro RO PKE
Dr. Kun Bence intézményi TDT-elnök kun.bence@kodolanyi.hu KJE
Dr. Lazányi Kornélia   lazanyi.kornelia@nik.uni-obuda.hu tiszteletbeli tag
Dr. Lipták Katalin ügyvezető társelnök, ME 2025 ügyvezetés  katalin.liptak@uni-miskolc.hu ME GTK
Dr. Lukovics Miklós kari TDT-elnök lukovicsmiklos@gmail.com SZTE GTK
Dr.habil Malatyinszki Szilárd   mszilard@kodolanyi.hu KJE
Dr. Marien Anita operatív titkár, ME 2025 ügyvezetés anita.marien@uni-miskolc.hu ME GTK
Dr. Marton Ádám kari TDT-titkár marton.adam@uni-nke.hu NKE ÁNTK
Matiscsákné dr. Lizák Marianna kari TDT-titkár matiscsakne.marianna@uni-eszterhazy.hu EKKE GTK
Dr. Mitev Ariel Zoltán egyetemi/tudományterületi TDT-elnök ariel.mitev@uni-corvinus.hu BCE (Gazdálkodás tudományterület)
Dr. Molnár László ügyvezető titkár, ME 2025 ügyvezetés, kari TDT titkár laszlo.molnar@uni-miskolc.hu ME GTK
Dr. Musinszki Zoltán ügyvezető társelnök, ME 2025 ügyvezetés , kari TDT-elnök zoltan.musinszki@uni-miskolc.hu ME GTK
Dr. Naárné Dr. Tóth Zsuzsanna egyetemi és kari TDT-elnök zsnaarnetoth@metropolitan.hu METU ÜKT
Dr. Nagy Benedek   nagybenedek@uni.sapientia.ro RO EMTE CSK
Prof. Dr. Nagy Henrietta    nagy.henrietta@uni-milton.hu  MILTON
Dr. Oroszné Csesznák Anita tudományterületi TDT-elnök anita.csesznak2@uni-corvinus.hu BCE
Dr. Pelles Márton  kari TDT-titkár pelles.marton@kre.hu KRE GESzK
Dr. Peres Zsuzsanna kari TDT-társelnök peres.zsuzsanna@uni-nke.hu NKE ÁNTK
Dr. Printz-Markó Erzsébet kari TDT-elnök printz-marko.erzsebet@sze.hu SZE KGK
Prorok Máté kari TDT-titkár prorok.mate@gfe.hu GFE GK
Dr. Rácz-Putzer Petra kari TDT-titkár putzerp@ktk.pte.hu PTE KTK
Dr. habil.  Rajcsányi-Molnár Mónika   molnarmo@uniduna.hu DUE
Dr. Remenyik Bulcsú intézményi TDK Bizottság tagja remenyik.bulcsu@unithe.hu  THE
Dr. Sávai Marianna kari TDT-felelős  savai.marianna@eco.u-szeged.hu SZTE GTK
Dr. Simon Sándor kari TDT-elnök simon.sandor@gfe.hu GFE GK
Dr.  Szabó Dávid    szabod@ujs.sk  SK SJE
Dr.  Szabó Katalin egyetemi docens Szabo.Katalin@uni-mate.hu MATE
Szatmári Alexandra PSAT képviselő szatmari.alexandra@gmail.com PSAT
Dr. Szőllősi László kari TDT-elnök szollosi.laszlo@econ.unideb.hu DE GTK
Dr. Tánczos Tamás   tanczos.tamas@uni-eszterhazy.hu EKKE GTK
Dr. Tégla Zsolt   tegla.zsolt@kgk.uni-obuda.hu OE KGK
Dr. Topár József kari TDT-elnök topar.jozsef@gtk.bme.hu BME GTK
Tóth Tímea Zsófia kari TDT-titkár toth.timea.zsofia@uni-sopron.hu lkk-tdk@uni-sopron.hu  SOE LKK
Urbánné Malomsoki Mónika intézeti TDT-elnök Urbanne.Malomsoki.Monika@uni-mate.hu MATE
Vácziné Dr. Takács Edit  kari TDT-titkár  vaczine.takacs@uni-bge.hu BGE KVIK
Prof. Dr. Veresné dr. Somosi Mariann ügyvezető elnök, ME 2025 ügyvezetés  mariann.veresne.somosi@uni-miskolc.hu ME GTK
Dr.  Viharos Zsolt János kari TDT-elnök viharos.zsolt@nje.hu NJE GK
Viktor Patrik Doktorandusz Önkormányzat elnöke viktor.patrik@uni-obuda.hu DOSZ/OE
Dr. Vinogradov Szergej kari TDT-titkár szvinogradov@metropolitan.hu METU ÜKT
Weber Erika kari TDT-titkár weber.erika@ejf.hu EJF
Zarándné Dr. Vámosi Kornélia kari TDT-elnök vamosi.kornelia@uni-bge.hu  BGE KKK

Litera Oeconomiae

A Litera Oeconomiae sorozat köteteit itt érheti el. 

 

A Közgazdaságtudományi Szakmai Bizottság további állományai:

Munkabizottságok 2020-2021 - 2021. március 21.

Szervezeti és Működési Szabályzat - 2023. október 11.

Szakmai és etikai irányelvek - 2018. október 18.