Szervezet

Műszaki Tudományi Szakmai Bizottság

A ​Műszaki Tudományi​ Szakmai Bizottság feladata a ​műszaki tudomány​területen működő tudományos diákkörök tevékenységének összehangolása, szakmai irányítása.​

 

A Műszaki Tudományi Szakmai Bizottság vezetése:

 

Elnök:

Dr. Palotás Árpád Bence tszv. egyetemi tanár, intézetigazgató, dékán

Miskolci Egyetem Műszaki Anyagtudományi Kar

E-mail cím: arpad.palotas@uni-miskolc.hu

 

Elnökhelyettes:

Dr. Dévényi László c. egyetemi tanár

Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Gépészmérnöki Kar

E-mail cím: devenyi@eik.bme.hu

 

Elnökhelyettes:

Dr. Réger Mihály egyetemi tanár

Óbudai Egyetem Bánki Donát Gépész és Biztonságtechnikai Mérnöki Kar

E-mail cím: reger.mihaly@bgk.uni-obuda.hu

 

Titkár:

Dr. Mertinger Valéria intézetigazgató egyetemi tanár

Miskolci Egyetem Műszaki Anyagtudományi Kar

E-mail cím: femvali@uni-miskolc.hu

 

A 36. OTDK ügyvezetése

 

Ügyvezető elnök:

Dr. Bíró Tibor egyetemi docens, dékán

Nemzeti Közszolgálati Egyetem Víztudományi Kar

E-mail: Biro.Tibor@uni-nke.hu

 

Ügyvezető társelnök:

Dr. Jánosi Imre Miklós tszv. egyetemi tanár

Nemzeti Közszolgálati Egyetem Víztudományi Kar

E-mail: Janosi.Imre.Miklos@uni-nke.hu

 

Ügyvezető titkárok:

Dr. Cimer Zsolt tszv. egyetemi docens, oktatási dékánhelyettes

Nemzeti Közszolgálati Egyetem Víztudományi Kar

E-mail: Cimer.Zsolt@uni-nke.hu

 

Dr. Karches Tamás tszv. egyetemi docens

Nemzeti Közszolgálati Egyetem Víztudományi Kar

E-mail: Karches.Tamas@uni-nke.hu

 

Dr. Keve Gábor tszv. egyetemi docens

Nemzeti Közszolgálati Egyetem Víztudományi Kar

E-mail: Keve.Gabor@uni-nke.hu

 

Dr. Vadkerti Edit tszv. egyetemi docens

Nemzeti Közszolgálati Egyetem Víztudományi Kar

E-mail: Vadkerti.Edit@uni-nke.hu

 

Hallgatói képviselő:

Huncsik Dániel egyetemi hallgató

Nemzeti Közszolgálati Egyetem Víztudományi Kar

E-mail: Huncsik.Daniel@uni-nke.hu

 

Helyettes hallgatói képviselő:

Kozma Tibor Bence egyetemi hallgató

Nemzeti Közszolgálati Egyetem Víztudományi Kar

E-mail: Kozma.Tibor.Bencel@uni-nke.hu

 

 

 

 

A Műszaki Tudományi Szakmai Bizottság tagjai:

Intézmény Név Beosztás E-mail cím
Budapesti Corvinus Egyetem Tájépítészeti Kar Körmendy Imre tudományos munkatárs kormendy.imre@uni-corvinus.hu
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Dr. Vukoszávlyev Zorán PSAT delegált, egyetemi docens zoran@eptort.bme.hu
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Dr. Kiss Rita egyetemi tanár rita.kiss@mogi.bme.hu
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Fleit Gábort hallgató fleitg@gmail.com
Budapesti Műszaki és Gazdaságtudományi Egyetem Dr. Takács Bence állandó meghívott, egyetemi docens bence@agt.bme.hu
Debreceni Egyetem Dr. Lakatos Ákos f. docens alakatos@eng.unideb.hu
Debreceni Egyetem Oláh Balázs hallgató olah.balazs.90@gmail.com
Dunaújvárosi Egyetem Mészáros Árpád hallgató arpjed@gmail.com
Dunaújvárosi Egyetem Dr. Kővári Attila egyetemi docens kovari@uniduna.hu
Eötvös József Főiskola Dr. Vadkerti Edit f. docens vadkerti65@gmail.com
Gábor Dénes Főiskola Dr. Szász Gábor professor emeritus szaszg@gdf.hu
Gábor Dénes Főiskola Alap- és Műszaki Tud. Int. Szandtner Zoltánt hallgató szandtner.zoltan@gmail.com
Miskolci Egyetem Vadászné Dr. Bognár Gabriella egyetemi tanár v.bognar.gabriella@uni-miskolc.hu
Miskolci Egyetem Sepsi Máté hallgató mate.sepsi@gmail.com
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Dr. habil. Ványa László okl. mk. ezredes vanya.laszlo@uni-nke.hu
Nemzeti Közszolgálati Egyetem Gál Bence hallgató bence.gal.94@gmail.com
Nyíregyházi Egyetem Dr. Szigeti Ferenc főiskolai tanár szigetif@nyf.hu
Nyíregyházi Egyetem Jakab Krisztián hallgató krisztian_jakab@freemail.hu
Soproni Egyetem Dr. Divós Ferenc egyetemi tanár ferenc.divos@skk.nyme.hu
Soproni Egyetem Kovács Péter hallgató peter.kovacs@skk.nyme.hu
Óbudai Egyetem Lamár Krisztián egyetemi adjunktus lamar.krisztian@kvk.uni-obuda.hu
Óbudai Egyetem Kuti János hallgató kuti.janos@bgk.uni-obuda.hu
Neumann János Egyetem Dr. Boza Pál f. tanár boza.pal@gamf.kefo.hu
Neumann János Egyetem Rozner Gábor hallgató rozner.gabor@hok.kefo.hu
Pannon Egyetem Dr. Fodor Dénes egyetemi docens fodor@almos.uni-pannon.hu
Pannon Egyetem Körmendy Gábor hallgató kormendy.gabor.z@gmail.com
Pázmány Péter Katolikus Egyetem
Információs Technológiai és Bionikai Kar
Dr. Iván Kristóf egyetemi docens ivan.kristof@itk.ppke.hu
Pécsi Tudományegyetem Dr. Iványi Péter egyetemi tanár, dékánhelyettes ivanyi.peter@mik.pte.hu
Pécsi Tudományegyetem Czimmermann Tamás hallgató  
Széchenyi István Egyetem Dr. Kuczmann Miklós egyetemi tanár, dékán kuczmann@sze.hu
Szegedi Tudományegyetem Dr. Bíró István egyetemi docens biro-i@mk.u-szeged.hu
Szegedi Tudományegyetem Dobó Franciska hallgató francika.dobo93@gmail.com
Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Dr. Zsidai László egyetemi docens zsidai.laszlo@gek.szie.hu
Magyar Agrár- és Élettudományi Egyetem Farkas Csaba hallgató farkas.csaba.tdk@gmail.com

 

A Műszaki Tudományi Szakmai Bizottság Szervezeti és Működési Szabályzata:

Szervezeti és Működési Szabályzat